امروز سه شنبه, 21 آبان 1398 - Tue 11 12 2019

منو

پیام شهردار شاوور به مناسبت ایام محرم

  • نوشته شده توسط اپراتور شهرداری شاوور.
  • دسته: پیام مناسبتی
  • بازدید: 3832

 

 

 «بسم الله الرحمن الرحیم»

تاسوعا و عاشورای حسینی، حماسه پیروزی خون بر شمشیر و تقابل حق و باطل بود. ‌روزی که یزیدیان، با قساوت و بی رحمی تمام بر فرزندان پیامبر اسلام (ص) و اصحاب با وفای ایشان شوریدند و با خوی وحشیگری خویش به زنان و کودکان نیز رحم نکردند.

نهضت حسینی و واقعه جانسوز کربلا آنچنان بر قلب ها تاثیر گذارده است که همه ساله با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد. حماسه تاسوعا و عاشورا، حماسه ای بس بزرگ از انسان های الهی است که اندیشه انسان مادی هیچگاه به درک واقعی آن نخواهد رسید.

تلاش محبان و ارادتمندان اهل بیت (ع) در راستای بزرگداشت حماسه کربلا احیای مراسم و آیین های سوگواری حضرت سیدالشهداء (ع) و یاران باوفای ایشان، زنده بودن نهضت حسینی و پویایی عاشورا و ماندگاری آنرا به جهانیان نشان خواهد داد و رضایت حق تعالی و حضرت بقیة الاعظم (عج) را در بر خواهد داشت.

بدینوسیله، فرا رسیدن  ماه محرم، ماه حزن و اندوه و ایام سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفای ایشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم مؤمن و خداجوی شهر شاوور تسلیت عرض نموده، امید است عزاداری همه عاشقان حضرت ثار ا...(ع) در این روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع گردد.

 

 

                                                                   دین دار  /   شهردار شاوور                

نظرات (0) کلیک ها: 3832

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید