امروز شنبه, 17 خرداد 1399 - Sat 06 06 2020

منو

پیام شهردار شاوور به مناسبت تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

 بسم الله الرحمن الرحیم 》

 هر سال فرا رسیدن نیمه خرداد یادآور وداع و به ماتم نشستن ملتی در سوگ فراق جانگداز و جانکاه محبوب خویش و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در پانزده خرداد ۱۳۴۲ است که با تاسی از مولای خود حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با لبیک گفتن به رهبری فرزانه و صدیق از سلاله پاک پیامبر اسلام (ص) با نثار خون خویش نقطه عطفی را در آغاز انقلاب اسلامی و خیزش اسلام خواهانه نوید دادند و افق‌های روشن پیروزی در برابر رژیم های طاغوتی استبدادگر وابسته به استعمار را برای ملت های مستضعف جهان ترسیم نمودند.

نام انقلاب اسلامی ایران همواره با نام معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) عجین شده ،  بزرگ مردی که به پشتوانه ایمان و اعتقاد راسخ خویش به مدد ملتی سرافراز و خستگی ناپذیر و به برکت خون شهیدان ، نظام ستم شاهی را سرنگون کرد و فصل نوین فرا روی تاریخ ایران گشود. روزی که روح خدا به لقاء الله پیوست شکوه ارادت ملت به ولایت در بدرقه آن عبد صالح، رهبر و مرید خویش تجلی یافت.

اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت جانسوز و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه بر ملت شریف ایران و رهروان ولایت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد ، اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تحت فرامین و منویات رهبر فرزانه انقلاب و پاسداری از آرمان های والای آن را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

                                                                                                                                             دین دار / شهردار شاوور

                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 540

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید