امروز سه شنبه, 21 آبان 1398 - Tue 11 12 2019

منو

پیام شهردار شهر شاوور

  • نوشته شده توسط اپراتور شهرداری شاوور.
  • دسته: معرفی شهردار
  • بازدید: 2229

بسم الله الرحمن الرحیم

خدای متعال را شاکرم که توفیق خدمت گذاری به مرم شریف و ولایتمدار این خطه از میهن اسلامی را به بنده عطا فرموده چرا که خدمت در هر گوشه از این کشور پهناور و با هر مقامی و داشتن حتی کمترین بار مسئولیت در راه‌اندازی و گره‌گشایی و ارائه خدمات به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی از بزرگ‌ترین نعمت‌های الهی است.

شهر شاوور که از شهرهای جدید التاسیس و نوپای استان خوزستان بوده و می‌توان گفت که از ابتدای شروع به کار شهرداری در حال رشد و بالندگی و توسعه می‌باشد، جهت پیشرفت سریع‌تر و روزافزون و رساندن سطح زندگی و سطح ارائه خدمات به میزان مطلوب و درشان و منزلت مردم شهیدپرور و انقلابی شهرمان،نیازمند برنامه‌ریزی علمی،منطقی و دقیق و همچنین همت و تلاش دو چندان مسئولین شهری است.

شهر ما با توجه به داشتن پتانسیل و امکانات موجود ازجمله هم‌جواری با جاده اصلی و ترانزیت، قرار گرفتن در کنار رودخانه پرآب و زیبا،قرار گرفتن در میان زمین‌های حاصل خیز کشاورزی و امکان جذب سرمایه در زمینه‌های مختلف و متنوع و از همه مهم‌تر دارا بودن درصد بالای جوانان مؤمن و متعهد و تحصیل‌کرده،که همانا بزرگ‌ترین سرمایه هر جامعه‌ای می‌باشند،استعداد رشد و پیشرفت و بالندگی سریع را داشته و دارد.

لذا اینجانب بر خود واجب دانسته که نهایت سعی و تلاش خود و همکارانم را در ارائه خدمات مناسب و عمران شهری به کار بسته و با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت،میان‌مدت و بلندمدت در مسیر اعتلای جامعه خویش گام برداشته و در کنار ارائه خدمات و اجرای طرح‌های عمرانی،مسائل فرهنگی و اجتماعی و مذهبی را به عنوان اهم برنامه‌های کاری شهرداری داشته باشیم.

و در این راه امید این داریم که باور الهی و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری (مدظله) همراهی و همدلی مسئولین محترم و مشارکت کلیه شهروندان محترم و کار و تلاش جهادی کارشناسان و کارکنان شهرداری و شورای اسلامی ،بتوانیم با تفکر جمعی و هم‌افزایی گام‌هایی مؤثر،بلند،استوار و ماندگار در جهت پیشرفت و توسعه شهرمان برداریم.

در پایان از کلیه عزیزان و مسئولین محترم استانی و شهرستانی،نماینده محترم ولی‌فقیه در شهرستان ،نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار محبوب شهرستان شوش،شورای محترم اسلامی شهر شاوور که در همه زمینه ها ما را یاری نموده و می‌نمایند تشکر و قدردانی می‌شود.

من الله توفیق

عبدالعظیم دیندار

شهردار شاوور

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (محمود جنادله)

    عالی بود

  • مهمان (majid)

    ما هم از جنابعالی کمال تشکر وقدرانی را داریم

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید